SC Beauty Medical oferuje produkty najwyższej klasy w sektorze urządzeń medycznych dla kosmetologii i medycyny estetycznej.

Stawiamy na skuteczność i niezawodność.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą naszych urządzeń w swoim regionie skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 791 870 488 lub mailowo na adres r.haczyk@scbeautymedical.pl.

Zapraszamy do współpracy firmy, które poszukują nowych możliwości rozwoju.

Z naszej strony gwarantujemy pełne wsparcie w postaci m.in.: szkoleń czy materiałów reklamowych. Zapewniamy także serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Bezpłatna prezentacja:

tel. 791 002 316
mail: bok@scbeautymedical.pl

Specjalizacja i doświadczenie

podstawą skutecznej
współpracy

Profesjonalni szkoleniowcy

zadbają o szkolenie
na najwyższym poziomie

Skuteczność i niezawodność

produkty najwyższej klasy
dla kosmetologii i medycyny estetycznej

Prezentacje
Zdajemy sobie sprawę jak trudno podjąć decyzję dotyczącą zakupu nowego urządzenia dlatego naszym celem jest poszukiwanie innowacji i prowadzenie długotrwałych testów i porównań.

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane urządzenia które są owocem pracy całego zespołu. Ponieważ jesteśmy grupą specjalistów to proponujemy wyłącznie produkty do których jesteśmy w 100% przekonani.

Umówmy się na prezentację

Nasi specjaliści skontaktują się z Tobą w ciągu 48 godzin od Twojej wiadomości.

Prezentacja u Państwa!
Zapraszamy do umówienia się na bezpłatną prezentację u Państwa w firmie! Wystarczy skontaktować się z nami, aby umówić dogodny termin prezentacji produktów z naszej oferty. Chętnie przyjedziemy do Państwa z urządzeniem i opowiemy więcej na temat naszej propozycji.

Czekamy na Państwa!