PODWÓJNY, CYFROWY
SYSTEM PODGRZEWANIA

PNEUMATYCZNY PISTOLET
DO CARBOLIFT®

NAJBARDZIEJ PRECYZYJNE
URZĄDZENIE DO KARBOKSYTERAPII

CARBOXYTHERAPY DUAL XT ® jest urządzeniem medycznym wykorzystującym innowacyjne rozwiązania w zakresie karboksyterapii.

Jako jedyne na rynku umożliwia przeprowadzenie precyzyjnego kontrolowanego zabiegu karboksyterapii przy jednoczesnym podaniu osocza bogatopłytkowego lub wykonaniu zabiegu mezoterapii igłowej.

Cyfrowa adaptacja parametrów przepływu, ciśnienia i temperatury pozwala osiągnąć spektakularne efekty, których oczekujesz.

MIKROINFUZJA WIELOIGŁOWA CO2
I KARBOKSYTERAPIA

RATA LEASINGU JUŻ OD
485,12 zł / miesiąc
MIESIĘCZNY PRZYCHÓD
31 680 zł / miesiąc

SPRAWDŹ CENĘ

Cena urządzenia dostępna wyłącznie dla profesjonalistów z branży kosmetycznejOświadczam, że jestem związana/y z medycyną kosmetyczną lub kosmetologią
Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowych

EFEKTYWNOŚĆ ZABIEGÓW
DO 96%

CARBOXYTHERAPY DUAL XT® inicjuje fizjologiczny proces naprawczy w odpowiedzi na zwiększone stężenie CO2 w tkankach.

Efektywność redukcji cellulitu sięga 91%, tkanki tłuszczowej 74%, a poprzez aktywację procesów naprawczych i stymulację tworzenia naczyń krwionośnych, redukcja blizn i rozstępów osiąga nawet o 96%.

W obszarze podawanym zabiegowi dochodzi ponadto do znaczącego wzrostu produkcji kolagenu i elastyny o około 40%, co łącznie z aktywacją przepływu naczyniowego i zwiększeniu dopływu tlenu oraz substancji odżywczych prowadzi do redukcji zmarszczek i regeneracji skóry.

Dzięki synergicznemu działaniu zaobserwowano również wysoką skuteczność w niwelowaniu cieni pod oczami i wypadaniu włosów.

MULTIZABIEGOWE URZĄDZENIE
DO INIEKCJI

DUAL XT® pozwala na przeprowadzenie wielu zabiegów jednym urządzeniem: karboksyterapia, mezoterapia mikroigłowa i igłowa, podawanie osocza, techniki łączone, zabieg Carbolift®.

DUAL XT® to jedno urządzenie pozwalające na wprowadzenie do oferty szerokiego wachlarza skutecznych zabiegów.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ
POTWIERDZONA BADANIAMI

Badania naukowe wykazały, że iniekcje dwutlenku węgla wykonane CARBOXYTHERAPY DUAL XT® powodują natychmiastową indukcję czynników wzrostu CTGF – tkanki łącznej; FGF – fibroblastów; VEGF – śródbłonka naczyniowego oraz HIF-1 – czynnika indukowanego hipoksją, dlatego Dual XT® to anty-aging bez kompromisów.

WYJĄTKOWO BEZPIECZNE
URZĄDZENIE

System odpowietrzania BlidSystem™ zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa poprzez precyzyjny pomiar realnego wypełnienia przewodów wewnątrz urządzenia.

WSZECHSTRONNOŚĆ

31 gotowych programów zabiegowych z podziałem na stopień zaawansowania terapii i 8 cyfrowo regulowaną temperaturą.

NIEZWYKLE KOMFORTOWY
ZABIEG KARBOKSYTERAPII

Dwa niezależne systemy PreSofh™ oraz Digital Sofh™ dbają aby w każdej sekundzie zabiegu zminimalizować poczucie dyskomfortu dla pacjenta.

DUAL XT® TO OBIETNICA NAJWYŻSZEJ
JAKOŚCI, PRECYZJI I SKUTECZNOŚCI

Stabilność i powtarzalność przepływu, temperatury i ciśnienia w każdych warunkach. Precyzja potwierdzona badaniami (pomiar Brooks Instrument USA).

Dual XT® jest bardziej precyzyjny niż jakiekolwiek inne urządzenie do karboksyterapii.

DUAL XT® TO KONTROLA PRZEPŁYWU
GAZU W CZASIE RZECZYWISTYM

Jako jedyne urządzenie na rynku umożliwia przeprowadzenie manualnego jak i automatycznego zabiegu karboksyterapii z przepływem do 200 cm³ / min, dokładnością do 1 cm³ i temperatury do 1 °C bez względu na warunki.

Mikrometryczna regulacja głębokości (co 1 mm) pozwala na iniekcję CO2 dokładnie w miejsce przeznaczenia.

CARBOLIFT® – MIKROINFUZJA
WIELOIGŁOWA CO2

Zabieg CARBOLIFT® polega na stymulacji skóry do intensywnej regeneracji poprzez kontrolowane mikrouszkodzenia tkanek przy jednoczesnym podawaniu medycznego CO2 do skóry właściwej.

Podczas zabiegu dochodzi do mikroinfuzji wieloigłowej CO2 na zdefiniowanej regulowanej głębokości (1 – 4 mm) – przy prędkości 420 iniekcji / minutę.

Sugerowana ilość zabiegów: 3 zabiegi w odstępach 30 dni.

czyli mikroinfuzja wieloigłowa CO2 wykonywane są urządzeniem CARBOXYTHERAPY DUAL XT®.

Efekty fizjologiczne

  • wzrost syntezy włókien elastycznych w skórze właściwej,
  • rozwój sieci mikronaczyń,
  • regulacja pracy gruczołów łojowych
  • aktywacja czynników wzrostu i czynników prozapalnych.

Wskazania zabiegowe

  • blizny potrądzikowe atroficzne i przerostowe,
  • rozstępy, blizny,
  • wiotka skóra,
  • poprawa owalu twarzy  i działania liftingujące.

DLACZEGO CARBOLIFT®?

Mikroinfuzja wieloigłowa CO2 wraz z wielokrotnie powtarzaną iniekcją, zwiększa transport krwi i tlenu wraz ze składnikami odżywczymi do obszaru poddawanego leczeniu. Aktywuje czynniki wzrostu, stymuluje fibroblasty i prowadzi do intensywnego remodelingu skóry.

Wysoki przepływ, czyli działanie mechaniczne CO2 oraz uszkodzenia skóry indukują proces zapalny z następową migracją fibroblastów do obszaru poddanego zabiegowi. Dochodzi do stymulacji syntezy kolagenu i innych białek tkanki łącznej, co wpływa na elastyczność skóry.

EFEKTY OD
PIERWSZEGO ZABIEGU

W trakcie CARBOLIFT® po skórze przesuwa się pistolet ze specjalnym aplikatorem zaopatrzonym w 5 lub 13 igieł.

Bezpośrednio po zabiegu dochodzi do stymulacji fibroblastów
i intensywnej produkcji włókien elastycznych. Dochodzi do napływu czynników wzrostu, mikrowłóknienia bez pozostawienia blizn
i rozpoczęcia procesu intensywnej przebudowy tkanek.

Pierwsze efekty są widoczne już po 7 dniach.

JAK PRZEBIEGA
ZABIEG?

CARBOLIFT® trwa zwykle pół godziny. Jeżeli pacjent wymaga znieczulenia można je wykonać na 15 minut przed przystąpieniem do nakłuć. W trakcie terapii mogą pojawić się punktowe, minimalne krwawienia, a bezpośrednio po jego zakończeniu pacjent odczuwa lekkie pieczenia, ciepło i rozpieranie.

Do aktywności zawodowej można powrócić bezpośrednio po zakończonym zabiegu.

ETAPY ZABIEGU

I etap: wydzielanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego,
z chemotaksją i proliferacją fibroblastów oraz produkcja macierzy międzykomórkowej.

II etap: stymulacja fibroblastów poprzez działanie czynników wzrostu, co prowadzi do przebudowy skóry, w której powstają kolagen typu III, IV, oraz I, elastyna, proteoglikany, GAG oraz procesy angiogenezy.

III etap: to długotrwały proces poprawy gęstości
i elastyczności skóry.

IDEALNE CIAŁO

REDUKCJA CELLULITU

REDUKCJA CELLULITU

CARBOXYTHERAPY™ wykorzystuje jedną z najbardziej skutecznych i kompleksowych metod likwidacji cellulitu we wszystkich stadiach (I – IV). Osiągane efekty są spektakularne.

Iniekcja CO2 prowadzi do uszkodzenia adipocytów i wzrostu lipolizy. Dochodzi do rozluźnienia struktury zwłóknień oraz zwiększenia przepływów kapilarnych i usprawnienia przepływów limfatycznych.

TKANKA TŁUSZCZOWA

TKANKA TŁUSZCZOWA

Carboxytherapy™ doskonale sprawdza się w lokalnie zdeponowanej tkance tłuszczowej jak również na większych obszarach. Realizację ułatwiają dostosowane programy zabiegowe.

Uraz ciśnieniowy powoduje osłabienie ścian adipocytów. W tkance tłuszczowej dochodzi do zwiększenia przepływów kapilarnych i wzrostu lipolizy, w efekcie dochodzi do zmniejszenia grubości tkanki tłuszczowej.

ROZSTĘPY

ROZSTĘPY

Urządzenie CARBOXYTHERAPY™ pozwala na precyzyjne wykonanie zabiegu na obszar objęty blizną lub rozstępem. Już po 3 zabiegach widoczne jest wyraźne zmniejszenie blizn i rozstępów.

W wyniku dużego przepływu dwutlenku węgla podanego śródskórnie, dochodzi do przebudowy tkanki bliznowatej (blizny i rozstępy). Rozpoczyna się proces naprawczy który w wielu przypadkach prowadzi do całkowitego usunięcia zmiany.

ZADBANA TWARZ

WYPADANIE WŁOSÓW

WYPADANIE WŁOSÓW

Urządzenie CARBOXYTHERAPY™ DUAL XT jako jedyne na rynku umożliwia jednoczesne podanie medycznego CO2 i osocza bogatopłytkowego, co zwiększa skuteczność zabiegów nawet o 30%.

Miejscowo zostają rozszerzone naczynia, powstają nowe kapilary i zwiększa się odżywienie tkanek. Powoduje to wzrost macierzy i aktywowanie mieszków włosowych. Po 10 zabiegach następuje wyraźne zagęszczenie włosów.

CIENIE POD OCZAMI

CIENIE POD OCZAMI

Zabiegi CARBOXYTHERAPY™ są jedną z nielicznych metod likwidacji cieni pod oczami. Badania naukowe potwierdzają wysoką skuteczność metody już po 5 zabiegach.

W wyniku aktywacji czynnika wzrostu naczyń VEGF dochodzi do wytworzenia sieci nowych, elastycznych kapilar, dzięki czemu mikrokrążenie zostaje przywrócone. Przepływ tkankowy zostaje zwiększony, a cienie pod oczami ulegają redukcji.

ZMARSZCZKI

ZMARSZCZKI

Urządzenie Carboxytherapy™ Dual XT umożliwia manulalne lub automatyczne przeprowadzenie precyzyjnego zabiegu na obszary. Dochodzi do zwiększenia syntezy kolagenu i elastyny o ok 40%

Wzrost dwutlenku węgla powoduje lokalną przebudowę tkanek, wzrost natlenowania i dostarczania składników odżywczych. Fibroblasty gwałtownie rozpoczynają produkcję nowych włókien kolagenu i elastyny. Skóra staje się bardziej jędrna.

KOMFORTOWE ŻYCIE

ŻYLAKI, CIĘŻKOŚĆ NÓG

ŻYLAKI, CIĘŻKOŚĆ NÓG

Kluczowym efektem działania Carboxytherapy™ jest zwiększenie sprawności naczyń krwionośnych. Już po 5 zabiegach można zaobserwować znaczącą poprawę.

Dzięki aktywacji czynników pobudzających rozwój naczyń krwionośnych dochodzi od tworzenia nowych kapilar i poprawy funkcjonowania istniejących naczyń. Widoczne na skórze teleangiektazje ulegają stopniowemu zmniejszeniu.

ŁUSZCZYCA

ŁUSZCZYCA

Carboxytherapy™ pozwala na podanie odpowiedniej dawki podgrzanego medycznego CO2 na ściśle określoną głębokość zapewniając wysokie bezpieczeństwo i komfort dla pacjenta.

W skórze łuszczycowej dochodzi do zmian w dystrybucji wapnia, podany CO2 reguluje gospodarkę wapniową poprzez aktywność cAMP i cGMP. Dodatkowo dochodzi do zwiększenia natlenowania i odżywienia otaczających tkanek.

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

GINEKOLOGIA
ESTETYCZNA

Dual XT® jest skutecznym rozwiązaniem na kobiece i męskie problemy sfery intymnej.

Dual XT® posiada końcówkę pozwalającą wykonać zabiegi ginekologii estetycznej oraz pomaga na zaburzenia erekcji. Zabieg wykonywany na programie dedykowanym.