Nie mamy handlowców.
Mamy praktyczne doświadczenie

Zajmujemy się dystrybucją urządzeń, ale jest to dla nas wyzwanie polegające na dostarczeniu wyłącznie skutecznych metod i produktów z wysokiej półki do których jesteśmy w pełni przekonani.

Wszystkie metody i urządzenia weryfikujemy w naszej sieci klinik. W ofercie mamy tylko to co zostało przez nas zbadane i przetestowane przez tysiące klientów SC Beauty Clinic.

Dlaczego zajmujemy się branżą kosmetyczną?

Głęboko wierzymy, że branża kosmetyczna zasługuje na więcej. To dzięki niej świat staje się piękniejszy i bardziej szczęśliwy.

Sposób w jaki ją zmieniamy polega na podnoszeniu jej jakości, dostarczaniu nowoczesnej wiedzy i metod które sprawiają, że dotychczasowe terapie stają się nieaktualne.

Jesteśmy ekspertem, który dzieli się doświadczeniem

Współtworzymy branżę kosmetyczną w Polsce stale podnosząc jej poziom od ponad 10 lat. Realizujemy to m.in. poprzez współpracę z największymi firmami kosmetycznymi i nasz magazyn branżowy SC Beauty Magazine.

Jesteśmy ekspertem, który realizuje holistyczne podejście do zabiegów i pokazuje możliwości pełnego wykorzystania potencjału aparatury.

Wiemy co się sprawdza i jak działa

Nie zobaczysz u nas metody, która budzi nasze wątpliwości.

Akceptujemy tylko urządzenia o ponadprzeciętnej skuteczności i niezawodności. Dlatego zawsze zanim wprowadzimy produkt do oferty to gruntownie go weryfikujemy. Prowadzimy własne badania razem z jednostkami naukowymi np. Śląskim Uniwersytetem Medycznym oraz w klinikach SC Beauty Clinic.

Większość dystrybutorów posiada w ofercie urządzenia ponieważ są modne i chętniej kupowane. My musimy sprawdzić produkt i być w pełni do niego przekonani. Tak już pozostanie.

LNE – Nagroda dla najbardziej nowatorskich rozwiązań branży beauty MIędzynarodowego Kongresu i Targów Kosmetologicznych Magazynu LNE. Nagroda przyznawana za eksplorację zdobyczy nowych technologii i tworzenie oryginalnych formuł.

BEAUTY FORUM AWARDS jest konkursem profesjonalnych produktów kosmetycznych, odznaczających się nową technologią, szczególnymi właściwościami i zastosowaniem, wprowadzonych na polski rynek.

Nagrody Innowator 2018 przyznawane są przedstawicielom świata nauki, biznesu i samorządu za dotychczasowy wkład w zakresie innowacyjnych rozwiązań w procesie organizacji i funkcjonowania podmiotów gospodarczych.

Liczby o nas

0

lat doświadczenia w branży kosmetycznej

0

zatrudnionych specjalistów

0

zakończonych projektów badawczych

0

najbardziej nowoczesne w Polsce
Centrum Badawczo-Rozwojowe - w budowie

0

własne kliniki do testów i porównań urządzeń

0

zgłoszenia patentowe